Hakkımızda

Dikkat Geliştirme & Psikolojik Danışmanlık Merkezi

DEĞERLİ VELİLER!

Çocuklarımız adına en başından yapılması gerekenleri, sonlara bıraktığımız için biz velilerle birlikte çocuklarımız da üzülüyor, stres yaşıyorlar. Ayrıca veliler olarak zamanında atılmamış adımlardan dolayı çocuklarımızın derslerinde, sınavlarında ve hayatlarında ulaşabileceği maksimum başarı noktalarının çok gerisinde kalmalarına sebep oluyoruz.

Çocuklarımızın hayatın her alanında başarılı, çevremizde örnek gösterilen öğrenci olmasını isteriz. Derslerinde ya da herhangi bir derste başarısız olduğunda, özel ders aldırır, bir kursa gönderir veya benzer çareler ararız. Planlı, programlı, düzenli çalışan, ne istediğini bilen, hedefleri doğrultusunda emin adımlar atabilen, bu zorlu sürecin kaygı ve stresinden en az düzeyde etkilenen donanımlı bir çocuğunuz olmasını ister misiniz?

Özellikle daha erken dönemde çocuklarımıza dikkatini arttırmayı ve odaklanma becerisini kazanmayı , başarının neler getireceğini, başarısızlığın çocuklarımızdan neler götüreceğini kavratmayı, nasıl başarılı olunur, başarısızlıkların sebepleri nelerdir gibi konularda bilgilendirmeyi amaçlıyoruz.

Ayrıca her öğrencinin kişilik yapısı ve algılama özellikleri birbirinden farklı olduğu için öğrencilerin kendi şartlarına uygun bir çalışma sistematiği geliştirmelerine, öğrenmeye karşı istekli ve kararlı hale gelmelerine yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Çocuğunuzda farkındalık ve farklılık yaratacağımız konusunda iddialıyız

Ekibimiz, alanlarında uzmanlıklarını ortaya koymuş, tecrübeli, etik değerlere ve bilimsel çalışmalara önem veren danışmanlardan oluşmaktadır.

Güçlü ekibimizle size yardımcı olmak için buradayız.