Yükleniyor

Ailece Masa Oyunaları Oynayın


Özellikle ailece oynandığında masa oyunlarının faydalarını saymakla bitmez. Umuyoruz aşağıdaki liste sizi geçmiş anılarınıza geri götürecektir. Eğer oynarken siz de oyundan keyif alıyorsanız, çocuklar bunun farkına varır. Eğer siz eğleniyorsanız onlar da eğlenir.

Çocuklarınızla masa oyunları oynayın çünkü bu aile bağlarını güçlendirir. İster yeni bir oyun öğrenin ister eski bir oyunu oynayın, çocuklarınızı sizinle oyun oynarken geçirdikleri mutlu zamanı hep hatırlayacaktır.

İş hayatının yoğunluğundan ötürü aileyi ihmal etmek – ve hayatın en büyük eğlencelerinden birini kaçırmak – çok kolaydır. Birlikte oyun oynamak çoğu kez birbirinizle konuşmanızı gerektirir. Ve bu büyük bir artıdır!
Birlikte masa oyunları oynayın çünkü bu eğlencelidir.
Disiplini biraz gevşetin ve çocukların eğlencesine katılın!

Masa oyunları oynamak çocuklara güvenli bir ortamda kazanmanın keyfini ve kaybetmenin hüznünü yaşama imkanı verir. Hem kazanmayı hem de kaybetmeyi öğrenirler. Ve bunu oyunu kazanan ve kaybeden kardeşleri ve ebeveynleri ile birlikte öğrenirler.
Hiç kimse sinirli bir kaybedeni ve kendini beğenmiş bir kazananı sevmez. Bu tür oyunlar için yer hiçbir zaman sorun olmaz. Çoğu durumda mutfak masası bu tür oyunlar için gerekli alanı sağlar.Yeni bir oyun öğrenirken, çocuklar ilk olarak talimatları okumanın değerini kavrar. Kurallar kesindir ve çocuklar sadece bunları öğrenmekle kalmaz ayrıca ilerleyen zamanlarda yeniden göz atarlar.Sizin unuttuğunuz kuralları daha sonra şiddetle hatırlar.

Aile ile masa oyunları oynamak çocukları diğer çocuklarla masa oyunları oynama konusunda da teşvik eder.Oyunlar eğiticidir – zihnimizi uyanık tutmamıza yardımcı olur. Genç ya da yaşlı herkes konsantrasyon ve düşünme becerilerini geliştirir.Çift olarak masa oyunları oynamanın önemini unutmayın.
Televizyonu kapatın ve birlikte Q-BİTZ oynayın! İletişiminiz ve ilişkinizde göreceğiniz gelişmeler sizi şaşırtacaktır.

#dikkat #dikkatliyizbiz#akılzekaoyunları